tel tel tel
Kur'an-ı Kerim'den
Biz, Kur’ân’dan öyle âyetler indirmekteyiz ki; o, mü’minler için şifâ ve rahmettir; zâlimlerin ise yalnızca hüsrânını artırır.
(İsra, 17/82)
Hadîs-i Şeriflerden
Cennet size ayakkabınızın bağından daha yakındır. Cehennem de öyledir.
(Buhârî, Rikâk 29)
Dualardan
Cenab-ı Hak, sizleri iki cihanda mes'ud eylesin, âmîn.
(Emirdağ Lahikası)
Vecîze
Şübheler, erkân-ı imaniyenin za’fından ileri geliyor.
Lem'alar
KAMUOYUNA BEYANAT

KAMUOYUNA BEYANAT

15.03.2023

Muhammed DOĞAN Hoca’mızın avukatları tarafından yapılan açıklamadır:

Müvekkilimiz Muhammed Doğan Nurmend.com internet sitesinde müteaddit defa yer alan açıklamalarında:

“Bazı Fetöcülerin tahrîkiyle şahsımızı, yazmış olduğumuz eserlerimizi ve yazılarımızı tenkîd edenler, sosyal medya vasıtasıyla bize hücûm edenler hakkında hiçbir şekilde konuşmayalım, müdafaa yoluna gitmeyelim, cevab vermeyelim, sükût edelim.  Unutmayalım ki her asırda, bahusus bu zamanda sükût, değil hasen; belki ahsendir. Münzevî yaşadığım ve göz, kulak ma’luliyetimden dolayı sosyal medyada şahsım hakkında lehte ve aleyhte yapılan yayınlarla herhangi bir alakam yoktur. Ben, sadece kendi dersimle meşgûlüm.” diyerek kendisi hakkında yapılan yayınlar hakkında cevap vermeyeceğini, verilmesini de istemediğini ifade etmişti.

Ancak yine son zamanlarda müvekkilimiz hakkında sosyal medyada aleyhte asılsız iddia ve iftiralarla dolu bazı yayınlar yapılmaktadır. Bunlara karşı da bazı şahıslar cevab vermektedir.

Müvekkilimizin aleyhinde yapılan yayınlara karşı lüzum görüldüğü ölçüde avukatları ve nâşirler vasıtasıyla cevaplar verilmekte ve bu cevablar Nurmend.com internet sitesinde neşredilmektedir. Müvekkilimiz, bunun dışında kendisine yapılan iftira ve hakaretlere karşı kimsenin cevap vermemesi yönündeki talebini sürdürmektedir. 

Müvekkilimizin bu aleyhte ve lehte yapılan yayınlarla herhangi bir ilgisi yoktur. Kendisi hakkındaki söylenen sözler ve yapılan yorumlar, sadece yazan şahısları bağlar. Müvekkilimiz, bunlara ilişkin olarak herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Muhammed Doğan’ın Avukatları

Bu yazi 2247 defa gösterilmiştir.

Yorum yapabilirsiniz :

İsim
Eposta ( Sitede görünmeyecek )
Yorum
Doğrulama Kodu
Gönder

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış.

Muhammed Doğan'ın (Molla Muhammed el-Mûşî el-Kersî) beyanatları Nurmend.com sitesinden başka bir platformda yayınlanmamaktadır. © 2014-2023 | Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Nurmend - Şerhmend
0.273 sn. deSen
↑ Yukarı