17 Sevval 1440
20 Haziran 2019
Üye Giriş / Kayıt tel tel tel
Kur'an-ı Kerim'den
(Yeryüzünde kibirli bir halde yürüme. Şüphe yok ki, sen ne yeri yarabilirsin) öyle bir kuvvete sahip değilsin (ve ne de boyca dağlara yetişebilirsin.) Artık bu kadar büyüklük taslamak sana yakışır mı?
(İsra, 17/37)
Hadîs-i Şeriflerden
Bir şey isteyeceksen Ellah’tan iste, yardım dileyeceksen Ellah’tan dile. Bil ki bütün insanlar toplanıp sana fayda temin etmeye çalışsalar, ancak senin için Ellah’ın yazdığı faydayı sana ulaştırabilirler. Yine bütün insanlar sana zarar vermeye kalksalar, ancak Ellah’ın senin hakkında takdir ettiği zararı verebilirler.
(Tirmîzî, Kıyâme 59)
Dualardan
Yâ İlâhenâ! İsrail adı altında mukaddes İslâm yurduna yerleştirilen ve Mescid-i Aksâ gibi Müslümanların mukad¬des yerini işgàl eden Kavm-i Yehûd’u ve hâmîlerini târu¬mâr eyle ve bu zelîl kavme mukàvemet edemeyecek derecede Kur’ân ahkâmına yabancı kalıp dînsizlik rejiminin merha¬metine sığınacak derekeye düşen Müslüman devlet ve mil¬letlerinin kalblerini îmân ve Kur’ân nûru ile tahkîm ve düştükleri bugünkü hâlden tahlîs eyle.
(Hacı Hulusi Bey)
Vecîze
Ruh zamanla mukayyed değil. Hissiyat-ı insaniye ruh derecesine çıktığı vakit, o hazır zaman genişlenir. Başkalarına nisbeten mazi ve müstakbel olan vakitler, ona nisbeten hazır hükmündedir.
Mektûbat

tahsiye.com'dan Kamuoyuna Önemli Duyuru

07.01.2015

KAMUOYUNA ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Twitter ve Facebook gibi birtakım sosyal medya hesaplarından, Tahşiye logosu kullanılarak kamuoyuna birtakım provokatif mesajlar verilmektedir. BMB Yayıncılık Limited Şirketi'nin tescilli markası olan Tahşiye Yayınları ve logosunu, bazı isimler vererek kullananların şirketimizle hiçbir alâkası yoktur. Tahşiye Yayınları adına sadece [www.tahsiye.com] web adresi ile [tahsiye@tahsiye.com] mail adresinden, şirketin Sahibi ve Genel Müdürü olarak sadece benim tarafından, gerektiğinde açıklamalar yapılmaktadır. Şirketimizin ve bağlı olduğu yayınevlerinin Twitter ve Facebook gibi herhangi bir sosyal medya hesabı yoktur. Tahşiye adını ve logosunu kullanarak bu sosyal medya hesaplarından birtakım provokatif mesajlar verenlerin, şirketimiz ve Tahşiye Yayınları ile hiçbir ilgisi olmadığını önemle duyururuz.


Mustafa Kaplan
BMB Yayıncılık Ltd. Şti.
Sahibi ve Genel Müdürü

Kaynak: www.tahsiye.com

Bu yazi 6101 defa gösterilmiştir.

Yorum yapabilirsiniz :

İsim
Eposta ( Sitede görünmeyecek )
Yorum
Doğrulama Kodu
Gönder

Yorumlar :

Bismillahirrahmanirrahim Rabbim fitne fasat çikarmak isteyen gizli komunuteyi kahr etsin
20.04.2015 03:58 ünal erol

Muhammed Doğan'ın (Molla Muhammed el-Mûşî el-Kersî) beyanatları Nurmend.com sitesinden başka bir platformda yayınlanmamaktadır. © 2014-2019 Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Nurmend - Şerhmend
0.012 sn.
↑ Yukarı