21 Muharrem 1441
21 Eylül 2019
Üye Giriş / Kayıt tel tel tel
Kur'an-ı Kerim'den
(Sevdiğiniz şeylerden) Ellah yolunda infak etmedikçe birre (hayra, kemale, sevaba, rahmet-i Rahman’a, Ellah’ın rızasına ve Cennet’e) nail olamazsınız ve Hak yolunda her ne infak ederseniz, Ellah onu hakkıyla bilir.) Ona göre sizlere mükafatını ihsan buyurur.
(Al-i İmran, 3/92)
Hadîs-i Şeriflerden
Kabrimi bayram yeri haline getirmeyiniz. Bana salat ve selam getiriniz. Zira siz nerede olursanız olun, salat ve selamınız bana ulaşır.
(Ebu Davud, Menasık, 97)
Dualardan
Ya İlâhî! Kalplerimizi Senin ve Senin râzı olacağın muhabbetle doldur ve nurlandır.
(Hacı Hulusi Bey)
Vecîze
Kıymet ve ehemmiyet, kemmiyette ve aded çokluğunda değil.
Lem'alar

tahsiye.com'dan Kamuoyuna Önemli Duyuru

07.01.2015

KAMUOYUNA ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Twitter ve Facebook gibi birtakım sosyal medya hesaplarından, Tahşiye logosu kullanılarak kamuoyuna birtakım provokatif mesajlar verilmektedir. BMB Yayıncılık Limited Şirketi'nin tescilli markası olan Tahşiye Yayınları ve logosunu, bazı isimler vererek kullananların şirketimizle hiçbir alâkası yoktur. Tahşiye Yayınları adına sadece [www.tahsiye.com] web adresi ile [tahsiye@tahsiye.com] mail adresinden, şirketin Sahibi ve Genel Müdürü olarak sadece benim tarafından, gerektiğinde açıklamalar yapılmaktadır. Şirketimizin ve bağlı olduğu yayınevlerinin Twitter ve Facebook gibi herhangi bir sosyal medya hesabı yoktur. Tahşiye adını ve logosunu kullanarak bu sosyal medya hesaplarından birtakım provokatif mesajlar verenlerin, şirketimiz ve Tahşiye Yayınları ile hiçbir ilgisi olmadığını önemle duyururuz.


Mustafa Kaplan
BMB Yayıncılık Ltd. Şti.
Sahibi ve Genel Müdürü

Kaynak: www.tahsiye.com

Bu yazi 6239 defa gösterilmiştir.

Yorum yapabilirsiniz :

İsim
Eposta ( Sitede görünmeyecek )
Yorum
Doğrulama Kodu
Gönder

Yorumlar :

Bismillahirrahmanirrahim Rabbim fitne fasat çikarmak isteyen gizli komunuteyi kahr etsin
20.04.2015 03:58 ünal erol

Muhammed Doğan'ın (Molla Muhammed el-Mûşî el-Kersî) beyanatları Nurmend.com sitesinden başka bir platformda yayınlanmamaktadır. © 2014-2019 Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Nurmend - Şerhmend
0.018 sn.
↑ Yukarı